نمونه سوالات ادله اثبات دعوی با پاسخ

دسته بندي : علوم انسانی » حقوق
مقدمه:
فایلی که پیش روی شماست مجموعه سوالات ادله اثبات دعوی است که بصورت تستی تدوین شده و پاسخ سوالات در همان قسمت سوالات نوشته شده است که امر مطالعه با سرعت و دقت بیشتری انجام شود. شما با مطالعه این کتاب تسلط کامل و کافی به سوالات و پاسخ ها خواهید داشت و لازم نیست برای پی بردن به پاسخ صحیح سوالات فایل را بالا پایین کنید یا به آخر فایل بروید، زیرا این بالا پایین بردن فایل، موجب خستگی شما می شود و شما را از مطالعه منصرف می کند. من در این شیوه کار را برای شما آسان کرده ام و پاسخ هر سوال را در همان قسمت سوالات نوشته ام تا شما عزیزان با اطمینان،سرعت و دقت بیشتری مطالعه کنید و هم اینکه امر مطالعه و یادگیری برای شما با تساهل انجام پذیرد.شما عزیزان با مطالعه این فایل ضریب موفقیت خود را افزایش می دهید و این فایل تضمین موفقیت شما در آزمون و امتحانات و هم تضمین موفقیت در افزایش اطلاعات شما عزیزان می باشد.
استقبال شما عزیزان سبب دلگرامی و فعالیت بیشتر در تدوین و نشر اینگونه فایل ها خواهد شد و همت و پشتکار اینجانب را چندین برابر خواهد کرد.
حق نشر این فایل برای نویسنده محفوظ می باشد و فقط نویسنده می تواند این فایل را در هرسایتی که بخواهد نشر کند و هیچ شخص حقیقی و حقوقی اجازه نشر این فایل را در هیچ سایتی ندارد و شرط خلاف و استثنائی، بازاریابی از این فایل می باشد که برای همگان آزاد می باشد. شما با ثبت نام در سایت مربوطه می توانید اقدام به بازاریابی از این فایل کنید.
نمونه ای از متن
1.معاینه ی محلی چه نوع دلیلی است؟
الف) اصلی ب) تامینی ج)تکمیلی د)ذاتی
پاسخ:گزینه ج
2.دلیل از نظر حقوقی به چه چیزی گفته می شود؟
الف) هر امری که دلیل بر امر دیگری باشد.
ب) هرسندی که در دادگاه ارائه شود.
ج) هر چیزی که برای اثبات چیز دیگر مورد استفاده قرار گیرد.
د) هر امری که اصحاب دعوا برای اثبات ادعای خود با دفاع از آن استفاده نمایند.
پاسخ: گزینه د
دسته بندی: علوم انسانی » حقوق

تعداد مشاهده: 3867 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.pdf

فرمت فایل اصلی: pdf

تعداد صفحات: 44

حجم فایل:314 کیلوبایت

 قیمت: 5,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • محتوای فایل دانلودی: